"Muzyka w Muzeum"
10 grudnia 2005 (sobota)
Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie, ul. Kredytowa 1

koncert "Na kolędę"; wystąpią:
      - chór gospel The Soul Connection
      - Trebunie Tutki
      - Justyna Steczkowska i Ludofoniarze

godz. 18:00, bilety 20 zł

Rozmiar: 13780 bajtów Tym razem koncert "Muzyki w Muzeum" odbędzie się jako część dwudniowej imprezy w Państwowym Muzeum Etnograficznym pt. "Boże Narodzenie w Muzeum". Szczegółowy program imprezy dostępny na stronie etno.serpent.pl

A gośćmi "Muzyki w Muzeum" w świątecznym repertuarze będą:

CHÓR GOSPEL 'THE SOUL CONNECTION'
Istniejąca od 2002 r. dwudziestoosobowa grupa pisze o sobie: Nazywamy się Soul Connection, bo muzyka gospel łączy nas bez względu na różnice. Dostrajamy nasze indywidualne pasje tak, by tworzyły harmonię.
(...) Nasza codzienna praca to próby, które są dla nas wielkim wyzwaniem, ale i dobrą zabawą. Jednak całe to skumulowane szczęście dajemy tym, którzy zechcą przyjść na nasze koncerty. To wtedy najmocniej czujemy, że Soul Connection znaczy 'połączenie dusz'.
Więcej na oficjalnej stronie chóru - www.soulconnection.pl

TREBUNIE TUTKI
Muzykująca od pokoleń góralska rodzina, która nie tracąc nic ze swojego charakteru, przeszła ewolucję od kapeli góralskiej po zespół koncertujący na największych festiwalach Muzyki Świata w Europie, w Azji i Ameryce Północnej. Opierając się na tradycyjnych instrumentach, skali góralskiej, budowie muzycznej i charakterze wykonania, tworzą NOWĄ MUZYKĘ GÓRALSKĄ. Rozwijają i wzbogacają rdzenną muzykę o nowe melodie, współczesne teksty i awangardowe aranżacje.
Oficjalna strona grupy: www.trebunie.pl

Wreszczie JUSTYNA STECZKOWSKA I LUDOFONIARZE - zespół Pawła Steczkowskiego, w którego skład wchodzą członkowie muzykalnej rodziny Steczkowskich oraz przyjaciele. Tym razem w składzie poszerzonym o najbardziej znaną członkinię rodziny - Justynę Steczkowską.


powrót na główną stronę Muzyki w Muzeum