Slainte na koncercie Muzyka w Muzeum; fot. D. Anaszko, serpent.pl Drugi koncert z cyklu "Muzyka w muzeum" odbył się 27 lutego 2001 r. (oczywiście również w Muzeum Etnograficznym). I znowu sukces frekwencyjny - występów grup Dudy Juliana, Meltrad, Kaptoszki, Kapela ze Wsi Warszawa, Slainte! i Varsovia Manta wysłuchało ponad 400 osób. Znowu wokół cyklu powstał "szum medialny" - zapowiedzi koncertu pojawiły się w większości serwisów internetowych (prócz serpent.pl i listy dyskusyjnej Muzykant), najobszerniejsze informacje pojawiły się w serwisie nuta.pl) i w prasie lokalnej (zob. bardzo ciekawy artykuł Moniki Walenko z Gazety Wyborczej), jak zwykle o imprezie informował prowadzony w Radiostacji przez Pietię Zgrzyt, w dniu koncertu Kapela ze Wsi Warszawa gościła w telewizji w programie "Kawa czy herbata". Natomiast TV Polonia w programie "Gościniec" zaprezentowała 3.03 relację z imprezy, z fragmentami występów wszystkich wykonawców.

Kapela ze Wsi Warszawa na koncercie ostatkowym Muzyki w Muzeum; fot. D. Anaszko, serpent.pl My zapraszamy do obejrzenia RELACJI FOTOGRAFICZNEJ z koncertu, natomiast ciekawych opisu tego, co działo się w trakcie koncertu osyłamy do relacji Vlepkarza Ziutka, zamieszczonej na grupie dyskusyjnej Muzykant.

Patronami i sponsorami drugiej edycji "Muzyki w Muzeum" byli: "Folk Zine", "Terra Soundtralis Incognita", "Studio N-Art", "Tv Polonia", "Poczta Polska", "Radiowe Centrum Kultury Ludowej", "Gazeta Wyborcza" oraz "Gadki z Chatki"

powrót na główną stronę Muzyki w Muzeum